ALBATROS AQUA PARK RESORT ****

Hurghada juh

Základné informácie

Cenová úroveň na osobu a noc

Centrum / promenáda

Dieťa do veku

Iba pre dospelých

Mólo

Priamo na pláži

Šnorchlovanie pri pláži

Tobogány / aquapark

Stravovanie

Poloha

Obľúbený hotelový rezort je situovaný na pokojnom mieste, 700 m od krásnej piesočnatej pláže s bohatým podmorským životom len 20 minút jazdy od centra známeho letoviska Hurghada (možnosť dopravy hotelovým minibusom alebo lacným a spoľahlivým taxi). Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v centre Hurghady. Medzinárodné letisko Hurghada je vzdialené 7 km.

O Rezorte

Moderný hotelový rezort disponuje 243 izbami rozmiestnenými v niekoľkých štýlových budovách obklopených krásnou udržiavanou záhradou.
Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, reštaurácia, a la carte reštaurácia (talianska, orientálna, čínska), bary, internetový kútik (za poplatok), trezory (za poplatok), bankomat, detský klub, detské ihrisko, obchody so suvenírmi, 4 bazény (1 so šmýkačkami), slnečná terasa (ležadlá a slnečníky zdarma), sauna, masáže, jacuzzi, posilňovňa, centrum vodných športov a potápačské centrum na pláži, diskotéka, jeden z najväčších vodných parkov v Hurghade (9 bazénov, 2 vyhrievané, divoká rieka, bazén s morskými vlnami, štyri tobogány, detský bazén so šmýkačkami, slnečná terasa) a parkovisko.Internet, trezory, sauna, masáže, jacuzzi, posilňovňa, vodné športy na pláži za poplatok.