ALBATROS AQUA BLU RESORT ****

Hurghada juh

Základné informácie

Cenová úroveň na osobu a noc

Centrum / promenáda

Dieťa do veku

Iba pre dospelých

Mólo

Priamo na pláži

Šnorchlovanie pri pláži

Tobogány / aquapark

Počet hviezdičiek

Stravovanie

Poloha

Komplex viliek je súčasťou hotela Albatros Resort, ktorý je od piesočnatej pláže vzdialený asi 600 m a je prístupný cez miestnu komunikáciu. Na cestu na/z pláže je možné každých 30 minút využiť hotelový minibus zadarmo. Centrum mesta je vzdialené asi 15 km, najbližšie nákupné možnosti sú v dosahu 2 km, nákupné stredisko Senzo Mall je zhruba 4 km od hotela. Letisko je vzdialené 7 km.

O Hoteli

Hlavná budova, desať 3- poschodových vedľajších budov, 226 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie (talianska, orientálna, ázijská), 8 barov, 4 vonkajšie bazény (z toho 2 v zime vyhrievané), 3 vonkajšie detské bazény, aquapark – tobogany, klienti môžu využívať bazény a tobogany aj v sesterských hoteloch Albatros Aquapark a Aqua Vista, miniklub (4 – 12r.), detské ihrisko, denné a večené animácie, fitnes, aerobik, vodné pólo, aquagymnastika, šipky, boccia, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, stolný tenis.
Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, jacuzzi, parná miestnosť, salón krásy, herňa, osvetlenie tenisových kurtov a zapožičanie tenisového náčinia, biliard, kaderníctvo, práčovňa, obchody, doktor.Hotel prešiel začiatkom roku 2019 rekonštrukciou.