SUNRISE TUCANA GRAND SELECT *****

Makadi Bay

Základné informácie

Cenová úroveň na osobu a noc

Centrum / promenáda

Dieťa do veku

Priamo na pláži

Tobogány / aquapark

Mólo

Iba pre dospelých

Stravovanie

Počet hviezdičiek

Poloha

Krásny hotelový komplex, ktorý bol otvorený na konci roku 2021, sa nachádza priamo v srdci Makadi Bay vedľa obľúbeného sesterského hotela „Sunrise Royal Makadi Resort Select“. Dovolenkový rezort sa nachádza v prvom rade pláže na najkrajších miestach na šnorchlovanie a potápanie v zálive a ponúka možnosť preskúmať úchvatný podmorský svet Červeného mora priamo z mierne sa zvažujúcej pláže. Centrum Hurghady je vzdialené približne 37 km. Letisko Hurghada je vzdialené približne 32 km.

O Rezorte

Hotel bol postavený v ušľachtilom bohémskom štýle a má 240 izieb a apartmánov rozmiestnených v rôznych komplexoch budov. Svojím jedinečným a kvalitným konceptom stravovania hotel v Egypte vyniká a ponúka vám výber z celkovej z troch vlastných à la carte reštaurácií („Lucina“ – medzinárodná kuchyňa, „Gaia“ – talianska kuchyňa a „Yades“ – grécka kuchyňa) na raňajky, obedy a večere. À la carte reštaurácia „Posh Club lounge“ je k dispozícii výhradne pre členov Posh Clubu a ponúka raňajky a obedy. Večera za poplatok.

Wi-Fi je hosťom k dispozícii zdarma v celom hotelovom komplexe.

Okrem toho majú hostia bezplatný vstup do ôsmich à la carte reštaurácií sesterského hotela Sunrise Royal Makadi  s pestrým výberom večer. Felucca, ktorá ponúka ryby a morské plody, je za poplatok. K dispozícii je tiež celkom osem rôznych barov. „Posh Club Lounge“ (len pre dospelých) je k dispozícii len pre členov Posh Clubu. Bar Cohiba je tiež len pre dospelých.

V rozsiahlom vonkajšom areáli hotela sú tri bazény (v zime vyhrievané). Jeden môžu používať len členovia Posh Clubu (bazén len pre dospelých). Niektoré typy izieb majú navyše vlastný bazén alebo spoločný bazén (v zime vyhrievaný).

Okrem toho je možné využiť osem bazénov a aquapark s 18 rôznymi toboganmi hotela Sunrise Royal Makadi. Hostia môžu využívať všetky existujúce zariadenia Sunrise Royal Makadi, ale nie naopak. Súčasťou veľkého hotelového komplexu je aj obchod so suvenírmi, klenotníctvo a minimarket. Ležadlá, osušky a slnečníky sú hosťom k dispozícii zdarma pri bazéne a na pláži.

Služba Posh Club: Všetci hostia s rezerváciou v jednom zo suít (aj suity Junior, okrem suity Junior s výhľadom do záhrady) majú privilégiá Posh Clubu: Zahŕňajú zjednodušený proces registrácie a odhlásenia, pozornosť na izbu pri príchode, Exkluzívny prístup do „Posh Club Lounge“ (reštaurácia & bar, s exkluzívnym a kvalitným jedlom v dopoludňajších hodinách a občerstvením po celý deň, ako aj ďalšie vybavenie, ako je každodenné dopĺňanie minibaru.