MALIKIA ABU DABAB BEACH RESORT *****

Marsa Alam

Základné informácie

Cenová úroveň na osobu a noc

Centrum / promenáda

Dieťa do veku

Iba pre dospelých

Mólo

Priamo na pláži

Šnorchlovanie pri pláži

Tobogány / aquapark

Počet hviezdičiek

Stravovanie

Poloha

Luxusný hotel umiestnený v peknej starostlivo udržiavanej záhrade sa nachádza priamo pri pláži v oblasti Abu Dabbab Bay. Letisko je vzdialené 35 km a centrum v Marsa Alam 30 km. Hotel ponúka dobré zázemie na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky. Hotel odporúčame predovšetkým rodinám s deťmi.

O Rezorte

El Malikia Resort Abu Dabbab zasadený do peknej, starostlivo udržiavanej záhrady sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži dlhej 450m v nádhernej oblasti Abu Dabab Bay. Je preslávená svojím podmorským svetom, neuveriteľnými korálovými útesmi a chránenými zátokami, ktoré osloví začínajúcich ale aj skúsených potápačov. Hotel je vhodný najmä pre rodiny s deťmi.
Klientom je k dispozácii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 1 a la carte reštaurácia, bar, snack bar, kaviareň, minimarket, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, bankomat, Wi-Fi pripojenie vo všetkých verejných priestoroch (za poplatok), 3 bazény (1 z toho vyhrievaný v zimnom období), aquapark, ležadlá, slnečníky a osušky (zadarmo).